logo
logo

BALET ART STUDIO

Naše baletní studio vzniklo v roce 2013 z čistého nadšení pro tanec a emoce s ním spojené. Našim hlavním cílem je kvalitní taneční a pohybová výchova dětí (3 – 10 let) a dospívajících (11 – 15 let). Dospělým pak nabízíme hodiny fitbaletu a dalších tanečních technik.

Radost, smutek, láska, to vše se dá vyjádřit i prožít tancem. Ať už si však vyberete jakýkoli taneční styl, bez základů, které nabízí klasický balet a gymnastika si cestu k úžasným prožitkům z tance a pohybu všeobecně velmi prodloužíte a ztížíte. Rovnováhu i pružnost je potřeba trénovat dlouhodobě a proto je nejlepší začít co nejdříve a už nikdy nepřestat. Po několikaletých zkušenostech s vedením dospělých jsme se rozhodli otevřít hodiny základních tanečních technik pro děti a dospívající ať již jako přípravu pro studium na taneční konzervatoři a nebo, a na to klademe důraz, především, základ zdravé životního stylu ve všech jeho aspektech.

 

Výuka pro děti a dospívající:                                    Výuka pro dospělé:

Základy baletu/baletní přípravka                        Fitbalet

Taneční gymnastika

Modern/contemporary dance

Základy akrobacie

 

Balet Art Studio je partnerem Dance Art Studia, v jehož tanečních sálech probíhá také výuka a se kterým úzce spolupracuje.

 

Vybavení studia:

Malý taneční sál – 36 m2 plochy

Velký taneční sál – 73 m2 plochy

Celková plocha zrcadel 52 m2

Baletní tyče – 14 m

Samostatná šatna

 

Prostory tanečního studia

STUDIO 1 - UPRAVENO    STUDIO 2 - UPRAVENO

Exteriér a šatna:

DANCEARTSTUDIO4_picas DANCEARTSTUDIO3_M_picas

DANCEARTSTUDIO2_picas DANCEARTSTUDIO1_picas